• Свеж
Шимер од Танија Бело платно уметнички принт

Шимер од Танија Бело платно уметнички принт

DEN 704.00

Од стока
Во магацинот

Илустрирана и исушена позадина на злато и сиво служи како позадина на овој деликатен принт на кој се прикажани две убави цвеќиња кои се изречени со исклучителни детали и квалитет. Едноставно, суптилно и мирно печатење на платно, ова парче прави одличен wallиден декор за домот или канцеларијата. Направени со супериорни материјали користејќи најсовремена технологија за печатење, нашите отпечатоци од платно на Giclee се комплетни со исклучителни детали. Произведено со печатење со полно крварење што нуди покриеност на работ до работ, вашето ново уметничко дело е подготвено да виси; Елиминирање на потребата за кадрирање. Цветно платно уметност. Одлично за домови и канцеларија. Избриши чисти. Лесно е да се обеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи