• Свеж
Бафало Дејвид Битон Аш Слим Форт Форт Фарм во автентични и истрошени автентични и истрошени

Бафало Дејвид Битон Аш Слим Форт Форт Фарм во автентични и истрошени автентични и истрошени

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Slim Fit Jeanwiskering Five Pocket Design Zip летаат и единечно копче за прицврстување на копчето и еластанемашин, ладно или суво чиста освежете ја вашата тексас гардероба со овие тенок фармерки со тенок бафало. Тие се одликуваат со размахване, суптилен ефект на крцкање, дизајн со пет џеб со двојни џебови, вез од задниот џеб, јамки на ременот, поштеда и прицврстување на едно копче.

Детални спецификации

Додатоци на производи