• Свеж
Putенски плетен влечење на пантолони, достапни во редовно и ситно

Putенски плетен влечење на пантолони, достапни во редовно и ситно

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дами, сите знаеме дека панталоните се една од најпрактичните опции за секојдневно носење - нема потреба да се грижите за вкочането ветре што го разнесе здолништето премногу високо, а панталоните честопати нудат подобро движење кога сме во движење. Но, многу жени сметаат дека пантолоните се непријатни, особено кога се споредуваат со слободата на здолниште што тече - лентите за половината се особено вообичаени проблеми - или е премногу тесен, празнини во задниот дел, или е едноставно непријатно. Па, можете да се чувствувате удобно со оваа бела женска плетена панталона. Има мека ткаенина од мешавина од памук, еластична лента за половината и опуштено вклопување. Дневна или трчање работи во секое време во панталони во текот на целата година! Достапно во разновидни бои. White White Stag Women's Plut Put-On Pant : 60% памук, 40% полиестер. Бела стаг. Машинско миење ладно. Плетена пан. Повлечете го стилот. Еластична лента за половината. 2 странични џебови. Достапно во разновидни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи