• Свеж
ИРИНА ИНЕВЕНТ УСБ-капачиња HDMI-компатибилни видео надвор од гуми од вратата на вратата на вратата, за замена за поправка на гума за поправка на прашина за канон 550D

ИРИНА ИНЕВЕНТ УСБ-капачиња HDMI-компатибилни видео надвор од гуми од вратата на вратата на вратата, за замена

DEN 206.24

Од стока
Во магацинот

Опис : Практични делови : Ова е многу соодветен дел за одржување за замена на стариот или истрошен USB -покритие за прашина, што е лесно да се облече и полетува. Компатибилност : Оваа USB -порта за покривање е замена за кожен приклучок Canon 550 D. Тоа е одличен дел за поправка на USB гума. Можете да го купите и користите со доверба. Пакет : Овој пакет на производи вклучува само USB гума, исклучувајќи други додатоци на сликата! Белешки : Ве молиме, проверете внимателно пред да поставите нарачка за да се осигурате дека производот е она што ви треба. Спецификација : Име на производот : USB Rubber Material : Rubber Adaptation : 550 Dsize : Прибл. 49мм x 16mm x 19mm/ 1,92 x 0,62 x 0,74inchcolor : Black Quantity : 1 Set Package Вклучува : 1 парче USB Rubbernote : 1. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3см. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да наддавате.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Пакет вклучува : 1 парче USB гума Практични делови : Ова е многу погоден дел за одржување за замена на стариот или истрошен USB прашина, што е лесно да се облече и полетува . Белешки : Ве молиме, проверете внимателно пред да поставите нарачка Осигурете се дека производот е она што ви треба . Компатибилност : Оваа USB -порта за покривање е замена за кожен приклучок Canon 550 D. Тоа е одличен дел за поправка на гума USB . сигурен : ова е најдобрата замена за скршена и оштетена USB гума. Можете да го купите и користите со доверба . Пакет : Овој пакет на производи вклучува само USB гума, со исклучок на други додатоци на сликата!.

Детални спецификации

Додатоци на производи