• Свеж
Графичка Америка Полициска поддршка Тенка сина линија Американско знаме машко маица

Графичка Америка Полициска поддршка Тенка сина линија Американско знаме машко маица

DEN 300.32

Од стока
Во магацинот

Покажете ја вашата поддршка за нашите службеници за спроведување на законот со оваа тенка сина линија потресена американска графичка машка графичка графичка форма. Одличен дизајн на маица за секојдневно носење во чест на оние што служат. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон земјата и храбри офицери или дајте му како совршен подарок за полицаец, шериф, пожарникар, ЕМС или државен војник во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за секојдневно носење за да ги испочитува оние што служат . Нашето американско знаме инспирирано од облека покажува поддршка за нашите службеници за спроведување на законот на трендовски обична облека. Класично, удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/ поли (спортска сива) . печатена во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи