• Свеж
Hotешки тркала веб -трговски автомобили Зелен камшик крем II W 5SPS #

Hotешки тркала веб -трговски автомобили Зелен камшик крем II W 5SPS

DEN 479.52

Од стока
Во магацинот

Веб -трговскиот автомобил „Bad Mudder 2 Hot Wheels“ е суштински додаток на вашата колекција. Се одликува со сјајно метално тело со уникатен и привлечен дизајн. Овој автомобил „Hot Wheels 2008“ е дел од специјалниот сет дизајниран од Јун Имаи; Набавете ги сите за убав дисплеј или да си играте. Тркалата навистина се тркалаат за повеќе потопна игра. Hotешки тркала Bad Mudder 2 (Jeep) Сребрена и хромирана тешка диекаст црвено стакло 5 зборуваше 1/64 #20 2008 Фабриката запечатена : Топли тркала играчки автомобил базиран на дизајни од јуни Имаи. Број 20 од 40 во специјален под сет, 20 од 196 година во целина. Сребрено и хромирано тело. Направено од тежок метал од диекаст. Акценти на црвено стакло. 5-зборувани тркала. Направено до 1/64 скала.

Детални спецификации

Додатоци на производи