• Свеж
Недостаток на училишната униформа на училишната униформа фустан со кошула, големини 4-16

Недостаток на училишната униформа на училишната униформа фустан со кошула, големини 4-16

DEN 306.56

Од стока
Во магацинот

Забавна мода совршена за училишните денови и пошироко! Облечи на кошулата на оваа девојка од Wonder Nation има одвојлив појас за да може да ја затегне половината со стилска талент. Изработена во мека и истегната ткаенина на топон, овој фустан од кошула е обележан со неговиот дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака. Затворање : Предна плоча на копчето. Ракави : кратки ракави за мафини со детали за клучеви. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : без ознака; одвојлив шарен појас; предни и задни пикадо; отпорен на смалување; отпорни на избледени. Девојки Училишни униформни кошули со кошула од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи