• Свеж
Главни мириси неутрализирачки спреј за простории, миризлива есенска куќа, мирисан воздух, Оз

Главни мириси неутрализирачки спреј за простории, миризлива есенска куќа, мирисан воздух, Оз

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Главникот со 4 мл, спреј за соби на фарма, веднаш ќе го освежи и оживува секој простор во вашиот дом. Падот на фармата дава прекрасен спој на богати шуми, килибар и темјан нанесена со белешки од бела бреза, мека хикорија и шумски билки среде ароматична кипарис и балсам ела. Користејќи ја напредната технологија, спреј за неутрализирање на мирисот на миризби ги елиминира мирисите без само да ги маскира. Овој спреј за простории ги неутрализира мирисите, оставајќи го вашиот дом да мириса свеж и чист. Просторите за простории на простории имаат мирис за секоја пригода, донесувајќи квалитетни состојки и мирис во вашиот дом. Тие создаваат топла и добредојдена атмосфера каде и да се користат и го поставуваат расположението совршено за сите видови на прилики. Спреј за простории на простории е совршен за вашиот дом, канцеларија или возило. Инстант мирис - започнува да работи веднаш штом ќе испрскате . Мирисните спрејови за простории создаваат топла и добредојдена атмосфера каде и да се користат . Обезбедува долготрајна свежина . Нашиот спреј за простории за главни работи е совршен за вашиот дом, канцеларија или возило . есен фарма куќа .

Детални спецификации

Додатоци на производи