• Свеж
Pawz by Bearpaw Jessica fau Fur Leded Suede Tald Boot

Pawz by Bearpaw Jessica fau Fur Leded Suede Tald Boot

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Bootесика високиот багажник од Павз од Bearpaw ќе ве задржи пријатно без разлика каде одите. Прстенот за прицврстување и металните столпчиња се совршени детали за да се оди заедно со бујниот џемпер крава велур горниот дел. Фаукс крзно стапало. Поставете ја облогата на крзно. Павз Ева аутсала. Ткаено врзување. Детали за деко -прицврстување.

Детални спецификации

Додатоци на производи