• Свеж
Без граници за маж и големи мажи 9 Напад за пливање

Без граници за маж и големи мажи 9 Напад за пливање

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

На вашата следна сесија на плажа или сесија покрај базенот им се потребни овие кул шорцеви од табла од без граници. Овие шорцеви за пливање на мажи имаат удобна еластична половината со прилагодлива влечење и е обележана со брзо сушење ткаенина и заштита од UPF. Изберете од најразлични забавни отпечатоци и обрасци за да го покажете вашиот ладен стил на подготвен одмор. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. In Seam : 9 ''. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : се печати; брза сува ткаенина; UPF 50 заштита од сонце. Печатете ги табла за мажи од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи