• Свеж
Атлетски работи Активни перформанси на жени со долги ракави за патнички маица

Атлетски работи Активни перформанси на жени со долги ракави за патнички маица

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Вашиот тренинг ќе се појави во овој елегантен активен мета од атлетски дела. Идеално за салата или пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опремена. Wicking Wicking. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Заоблен полите. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи