• Свеж
Софија Активна од Софија Вергара Offенска маица за исцрпување на рамото

Софија Активна од Софија Вергара Offенска маица за исцрпување на рамото

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Оваа маица за исцрпување од Софија Вергара сјае светла со својата разноврсност : совршена за денови во теретани до денови. Изработена во супер-мека, драпена ткаенина од маичка, оваа активна маичка комбинира дизајн на вратот од лажичка со опуштено вклопување за трендовски изглед надвор од рамо. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Esta Camiseta estilo Burnout de Sofia vergara brilla por su versatilidad : es perfecta para al al gimnasio o para salir a tus acticidades diarias. Elaborada en una tela de Jersey Drapeada Supersuave, Esta Camiseta Deportiva Combina un diseño de ascote redondo con un talle holgado para un moderno con un hombro al descubierto. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 60% полиестер/40% рајон/60% полиестер; 40% рајан. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Деколте : деколте за надвор од рамото/ескоте con un hombro al descubierto. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Кратка/манга Корта. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Карактеристики : Супер-мека ткаенина за исцрпување/Тела Estilo Burnout Super Suave. Womenенска маица со рамо софија активна од Софија Вергара.

Детални спецификации

Додатоци на производи