• Свеж
18 Маѓепсана црвена и зелена позитивна чудна фигура на Божиќни елф

18 Маѓепсана црвена и зелена позитивна чудна фигура на Божиќни елф

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа чудесна елф носи црвен палто со златни акценти црвени панталони и слатки посочени зелени чевли со елф кои се позиционираат - можете да ги свиткате и да ги поставувате елфите рацете и нозете, тој дури и ќе седне убаво на мантија или маса ако сакате на врвот на шапката на елфите и на Врвот на неговите чевли се вистински ingвончиња од џингл што прават пријатен звук на џингл кога се преместуваат, доаѓа подготвено за зачувување со златен кабел на задниот дел (ставка не стои) препорачани за димензии на употреба во затворен простор : 18 "H x 8 " W x 6 "D Материјал (и) : Пластика/ткаенина/faux крзно/метално декоративно, современо.

Детални спецификации

Додатоци на производи