• Свеж
Скоро познато копче на јуниори предниот врв со половината за вратоврска

Скоро познато копче на јуниори предниот врв со половината за вратоврска

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Сосема свежо за сезоната, скоро познатиот врв на вафли на вафли е клуч што е неопходен за плакарот за вас! Со функционално затворање на копчињата од предната страна, можете да го карпате овој врв како што е или над вашите најстроги ками. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. V-neckline. Функционални затворања на копчињата; само-вратоврска на половината; Табулатори со ракави со манжетни. Текстура на вафли од изгореници. Достапно во асортиман на бои. 54% памук/46% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врза од врвни вафли од речиси познати.

Детални спецификации

Додатоци на производи