• Свеж
Триумф Спорт 27 Табела за билијард игра

Триумф Спорт 27 Табела за билијард игра

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Triumph Sports 27 "Табелата на табелата може да се игра каде и да сакате. Тој нуди удобен начин да ја играте вашата омилена игра. Тоа ви дава вкупно искуство на билијард без да заземате толку многу простор. Вашите пријатели и семејство можат да имаат Часови на забава и уживање со оваа компактна верзија. 27-та табела со врвна игра од Triumph Sports доаѓа со уживање и конкуренција што би очекувале во големина со големина. Се натпреварувате со вашите пријатели на табелата со оваа игра за билијард. Идеална игра за почетници и експерти, оваа табела го нуди токму она што ви треба за да ги научите и практикувате сложеноста на играта. Триумф спортот 27 "Табелата на табелата на табелата обезбедува забавен начин да поминете време со оние блиски до вас. Триумф Спорт 27 "Табела за билијард Игра : Билиард можете да играте насекаде. Ви го дава вкупното искуство на билијард, без да заземате толку многу простор. Часови на забава и уживање со оваа табела врвна верзија на билијард. Сè што сте дошле Очекувајте од билијард, целото уживање и конкуренција. Играта за билијард доаѓа во големина-со големина. Одете на кое било место и бидете во можност да се натпреварувате со вашите пријатели на кој било врв на табелата.

Детални спецификации

Додатоци на производи