• Свеж
Се прашуваат девојки за кратки ракави за кратки ракави за спиење, со големина 4- и плус

Се прашуваат девојки за кратки ракави за кратки ракави за спиење, со големина 4- и плус

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Осветлете ја нејзината гардероба за облека за спиење само на време за оние сончеви денови со овие комплети за набавка од 2 пакувања од Wonder Nation! Направена од мек полиестерски меѓусебно, таа ќе биде удобна цел ден без разлика дали лежи на каучот или добива пријатна временска кревет. Вклучени во комплетите со 2 пакувања се два ноќни кратки ракави со координативни отпечатоци и детали за контрастот. Изберете помеѓу комплетите на наметка од 2 пакувања кои имаат класични отпечатоци од сите со маргаритки, виножита и ленти или отпечатоци со ликови со светла боја, со сирени, еднорози и коали. Сет со 2 пакувања вклучува : две наметки со кратки ракави. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Координирање на печатени наметки за спиење. Детали за ракав за контраст. Направено од 100% полиестерски меѓусебно. Достапно во големини 4-18 и плус. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи