• Свеж
Без граници на полни фигури на јуниори

Без граници на полни фигури на јуниори

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Ниту една граница на маицата со целосна фигура на границата е удобен и поддржувачки додаток на вашата колекција за интими. Стилот на нуркање е дизајниран да изгледа елегантен и мазен под повеќето врвови и фустани и да има мека чипка, ленти за престој и удобен затворање на грбот на кука и око. Исклучиво на. Материјал : 82% најлон 18% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : лесни чаши за контура за природно обликување; подлога. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : средна поддршка. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Пресетувачки ленти за престој со J-Hook за опција за Racerback. Карактеристики : Вклучување на деколте. Chrageенски градник со целосна фигура од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи