• Свеж
Сет за пижами за девојки Емоџи, 2-парчиња, големини 7-16

Сет за пижами за девојки Емоџи, 2-парчиња, големини 7-16

DEN 384.00

Од стока
Во магацинот

Среќно лице со очи во форма на срце е најдобриот начин да се опише како се чувствуваме во врска со овој сет на пижами за емоции. Со горе и дното направено во удобна ткаенина и разнобојни детали, вашето мало девојче го покрива својот ноќен изглед. Вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Топ : екипаж; ракави; Контраст за печатење. Панталони : стил на влечење; Еластична половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Emoji PJ сет за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи