• Свеж
Живописен живот 25ft рефлективен винил покриен со врзани кабел за кучиња до килограми

Живописен живот 25ft рефлективен винил покриен со врзани кабел за кучиња до килограми

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Кога вашето куче е ретко да има некое време на отворено, посегнете по живописен живот, мал рефлексивен винил покриен со винил за кучиња. Користете го овој кабел за врзување за вашата мала топка на енергија, за да можат да добијат малку свеж воздух и сончева светлина и да играат во вашиот отворен двор, додека внимавате од удобноста на затворено. Рефлективниот материјал на кабелот го олеснува вниманието на нив во секое време, осигурувајќи дека времето за игра за вашето куче е дури и побезбедно. Помогнете им на вашите миленици да живеат живописен живот Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Идеално за кучиња со тежина до 35 фунти. Одлично за сопствениците на кучиња со отворен двор. Винил облогата обезбедува заштитена структура од дожд и 'рѓа за долготрајна вратоврска. Овој сребрен кабел обезбедува полесна видливост на вашето куче во секое време од денот. 25 'Должина обезбедува добро растојание за кучето да ужива во околината додека останува безбедно растојание до вашиот дом. Овозможува кучето безбедно да игра во дворот.

Детални спецификации

Додатоци на производи