• Свеж
Sumn Industries Fashion Designer Shoes Bookstack Purple Gold Atquolor Framed Wall Art од Аманда Гринвуд

Sumn Industries Fashion Designer Shoes Bookstack Purple Gold Atquolor Framed Wall Art од Аманда Гринвуд

DEN 1199.84

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Аманда Гринвуд.

Детални спецификации

Додатоци на производи