• Свеж
Гаранималс Дете од момчето Кратко

Гаранималс Дете од момчето Кратко

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Тоа е удобен, пријатна стил од гаранимали кои го прикажуваат овој пар на шорцеви од мрежа за вашето момче за дете. Изработена во мека, памучна мешавина од ткаенини, шорцевите на овие момчиња совршено се со неговите шарени врвови на гаранмали и маички за забавен изглед! Повлечен стил. Еластична половината. Тело на мрежа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Детски момчиња од шорцеви од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи