• Свеж
Без граници на тенк за култури на јуниори

Без граници на тенк за култури на јуниори

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Сончевиот стил е ваш без овој врв на резервоарот за граници. Исечен со квадратен врат, овој резервоар е совршен соло или слоевит под вашиот омилен врв. Пар со практично секое дно, опциите се бесконечни! Исклучиво на. Материјал : 55% памук/37% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Карактеристики : Исечен полите. Исечен резервоар за жени од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи