• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Rib Plit Jersey Henley Midi фустан

Terra & Sky Women's Plus Rib Plit Jersey Henley Midi фустан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Бескрајно разноврсна за сите ваши настани. Сликајте се себеси како трчате на работи или присуствувате на забавен семеен настан во овој стилски фустан на Хенли Миди од Тера 47 “. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; затворање на предните копчиња; нелиран; РИБ Jerseyерси плете. Ребро Jerseyерси Хенли Миди Фустан за жени плус од Тера и Скај.

Детални спецификации

Додатоци на производи