• Свеж
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно печати „Заплеткајте го денот“ мотивациони цитати и изреки - црно, злато

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно печати „Заплеткајте го денот“ мотивациони цитати

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Зафатете го денот, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација на ориентација со мотивациска цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати wallидни уметности платно за печатење „Заплеткајте го денот“ мотивациони цитати и изреки - црно, злато.

Детални спецификации

Додатоци на производи