• Свеж
Hirsh Pro Deep Letter Width Mobile Pexetile File File Fileor Fight-File со перница за седишта, за дома и канцеларија, бело црно

Hirsh Pro Deep Letter Width Mobile Pexetile File File Fileor Fight-File со перница за седишта, за дома и канцеларија,

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

20-инчни датотеки со длабоки мобилни подножје со конфигурација на фиоки за фиоки со кутии со 2 фиоки и вклучена перница за седишта се дизајнирани да ја поддржат побарувачката на денешната канцеларија. 100% полиуретанска ткаенина и челична конструкција обезбедуваат трајни, лесни за чистење на површини. Овие мобилни пиедестали за комерцијално одделение се стандардни со фабрички инсталирани скриени тркала, фиоки за целосна продолжение, противтежа и заклучување на јадрото за безбедност. Фиоката за датотеки опфаќа датотеки за висина со големина на букви. Суспензијата што носи топка обезбедува мазна и тивка перформанси на фиоката. Продолжените фронтови со влечење на фиоки со целосна ширина обезбедуваат елегантен и современ дизајн. Достапно во повеќе бои за збогатување на вашиот работен простор. 23,75 "Висината им овозможува на овие единици да се тркалаат под повеќето работни површини. Собрани бродови. Ограничена гаранција за живот. Да се ​​отвори со леснотија. Издржлива, целосно склопена челична конструкција со не-порозна површина е лесна за чистење. Вклучува лесна за чистење перница за кожни седишта. Вклучува фабрички инсталирани скриени тркала за лесна мобилност. Заклучување е вклучена за да се задржи содржината на сите фиоки. -Сексензија слајдови за лесен пристап до содржината на фиоките. Вклучува противтежа за да го инхибираат врвот. Сместува датотеки за висина со големина. Сертифицирано злато. Hirsh Pro 20 инчи длабока буква ширина на мобилна подножје Кабинет 2 фиоки за фиоки со перница за седишта, за дома и канцеларија, бело / црно.

Детални спецификации

Додатоци на производи