• Свеж
Време и време женски фармерки за подигање со исечени полите

Време и време женски фармерки за подигање со исечени полите

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Класичен bootиан Jeanан, со удар. Фармерките за подигање на времето и Tru се направени со мек, истегнат тексас за удобно, целодневно вклопување. Високиот половината и без јазот на половината не прават супер ласкава силуета додека модерен поделен полите на отворањето ги прикажува вашите омилени чевли. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/27% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : bootcut. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчињата; ZIP лета; јамки на појас. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Слит на полите; Без лента за половината. Фармерки за подигање со исечени полите за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи