• Свеж
Девојче за девојче Garanimals, повлечете ги хеланките за печатење, големини 18M-2T

Девојче за девојче Garanimals, повлечете ги хеланките за печатење, големини 18M-2T

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Овие гаранмали што влечат хеланки се слатки, удобни и точни на трендот. Мека плетена ткаенина е дизајнирана да се движи со неа, а забавното печатење ги прави совршен натпревар со сите нејзини омилени модни врвови, дуксери и координативната графичка маица „Гаранималс“ (продадена одделно). Материјал : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; печатење на сите. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Белешки за девојчиња од мали деца од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи