• Свеж
Оригинална маица со кратки ракави за маички со голема машка маичка со голема маичка

Оригинална маица со кратки ракави за маички со голема машка маичка со голема маичка

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Оригинална дики со кратки ракави за изведба на џебни маици : Останете кул цела сезона, носејќи ја оригиналната маица за џебни маици со кратки ракави на Дикис. Содржи материјал за влага за да ве одржува удобно и е отпорен на избледени подолги употреба. Оваа полиестерска маица има кратки ракави и предниот џеб на градите за дополнителна погодност. Достапно во најразлични бои за да одговараат на вашиот стил, ова е најпродаваната оригинална кошула за перформанси со кратки ракави со кратки ракави. Оригинална маичка со џебни маички со кратки ракави со голема машка маичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи