• Свеж
Обединети ткајачи Еволуција Новара Традиционална медалјонска област килим, сина, 5'3 7'2

Обединети ткајачи Еволуција Новара Традиционална медалјонска област килим, сина, 5'3 7'2

DEN 1151.52

Од стока
Во магацинот

Оваа прекрасна, разноврсна област килим има високо-ниско текстурирано чувство во дизајн на медалјон, совршено за секој што сака да додаде класичен допир во својата соба. Неутралниот тон-тон колорит деликатно ќе го подобри вашиот декор, а поддршката на јута обезбедува дополнителна јачина. Стручно направено во Турција од висококвалитетен полиестер и траен олефин, оваа област килим е екстра мека на допир и ќе трае со наредните години. Висина на високо-ниско куп за димензија и движење. Намалена моќ во Турција, давајќи издржливост и сила. Различни бои и обрасци за да се совпаднат со кој било декор. Достапно во повеќе бои, големини и форми. Вакуум редовно без Beater Bar. 10x13 и 12x15 големини бродот преклопен во кутија. Отпорен на дамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи