• Свеж
Kid Motorz ​​врвен квад во розова боја

Kid Motorz ​​врвен квад во розова боја

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ова одлично возење на „Детска мотор“ е совршена форма на транспорт. Четирите тркала овозможуваат стабилност, додека функцијата напред ќе му овозможи на вашето малечко секогаш да излезе од тесни места. Опсегот на возраст за ова возило е 12 месеци+, со максимален капацитет на тежина од 55 (lbs). Ова возило се напојува и со запечатена батерија за олово киселина што може да се наполни, со максимална брзина од 1,2 (mph). Избор на бои. Времето за полнење е од 10 до 12 часа со време на траење од 45 минути. Опрема за напред. 6 V батерија и полнач за полнење.

Детални спецификации

Додатоци на производи