• Свеж
Момци за чудо нација ткаени панталони со карго-џогер, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација ткаени панталони со карго-џогер, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Карговите се кул! Со многу џебови и лесен стил на влечење, и двајцата ќе ги сакате карго-панталоните на Wonder Nation. Тие постигнуваат совршена рамнотежа помеѓу обичните и малку фустани, сето тоа зависи од тоа како ги носи. Пробајте ги со поло за специјален настан или графичка мета за носење викенд. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ocketsебови : Два предни џебови; Две странични џебови од карго и едниот џеб од патент. Карактеристики : Faux Fly; печатење на сите; Еластични манжетни. Вршените панталони со карго -џогерски панталони од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи