• Свеж
Живописен живот голем кревет со кадифето на боди, сива

Живописен живот голем кревет со кадифето на боди, сива

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашето домашно милениче топло и мирно место за да се опуштите со живописот на живописот на големиот велт -кревет. Овој кревет за миленичиња мери 39 инчи долг 29 инчи широк што го прави совршен за големи кучиња. Засилените wallsидови ја позајмуваат удобноста и поддршката на вашето домашно милениче, додека обезбедуваат мека и пријатна површина за спиење за вашиот крзнен пријател. Одликувајќи се со ултра модерни бои и модели на ткаенини, овој кревет за миленичиња е сигурен дека ќе додаде поп на забава и стил на вашиот декор за дома, додека вашето домашно милениче му дава на сопственото милениче. Достапно во повеќе бои и обрасци, за да можете да го изберете креветот што најдобро одговара на потребите на вашето домашно милениче. Донесете го домашниот животен живот голем крем со кадифени кучиња за вашето специјално кученце денес. Издржлив и машински перење за лесна нега. Ibивотен живот ја дели вашата страст кон животните. Може да сметате на живописен живот за целосна линија на стручно изработени, квалитетни производи за да го одржите вашето домашно милениче здраво и среќно. Што исто така ве прави среќни. Уживајте во живописен живот. Живописен живот, голем весник, кутија за кутии, сива : мерки 39 инчи долг x 29 инчи широк x 6 инчи висок што го прави совршен за големи кучиња. Засилени wallsидови за удобност и поддршка. Обезбедува богата област за спиење со кадифе. Машина за перење. Достапно во повеќе бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи