• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Антилопа Кањон“ 22 32 платно уметност

Трговска марка ликовна уметност „Антилопа Кањон“ 22 32 платно уметност

DEN 3007.36

Од стока
Во магацинот

Ова парче е креирано со помош на методот на печатење Giclee. Giclee е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност кои се скоро разликуваат од оригиналите. Скоро не се разликува од оригиналот. Пјер Леклерц. 22 "x 32". Платно и дрво. Giclee уметност. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Детални спецификации

Додатоци на производи