• Свеж
Слатка домашна колекција серија за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб -лист сет - беж, кралица

Слатка домашна колекција серија за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб -лист сет - беж, кралица

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали. Освежете го изгледот на вашата постелнина со нашата неверојатно мека 1500 египетска удобност 100% полиестерски микрофибер 6 парчиња сет. Убави супер меки комплети на листови кои се чувствуваат одлично, изгледаат одлично и имаат ниво на удобност на египетскиот памук 100% луксузни предива од микрофибер. Длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеците до 14 "длабоки. Листови без брчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи