• Свеж
Худи за риболов со долги ракави на мажите со недвижнини - Тел, С.

Худи за риболов со долги ракави на мажите со недвижнини - Тел, С.

DEN 255.36

Од стока
Во магацинот

Оваа худи за риболов со долг ракав за мажи Realtree ќе направи одличен додаток на вашата омилена облека на отворено. Худи со долги ракави е зглоб, антимикробно и се карактеризира со мрежна страна, ракав и аспираторски панели за дополнителна дишеност. Оваа качулка не само што изгледа одлично и е удобно, туку и обезбедува заштита од 30+. Држете, антимикробно и UPF 30+.

Детални спецификации

Додатоци на производи