• Свеж
Garanimals Baby & Toddler Girls Girls Bodyest Bodysuit, големини 0M-24M

Garanimals Baby & Toddler Girls Girls Bodyest Bodysuit, големини 0M-24M

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Поп печатење го прави стилизирањето на вашето мало девојче како и секогаш со Garanimals со долги ракави. Долгите ракави ја чуваат покриена во постудени денови додека дното на копчето го прави облекувањето ветре. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Ракави : Долги ракави. Затворање : Затворање на копчињата на дното. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Печатени каросерии за бебешки девојчиња од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи