• Свеж
Банзаи лизгав лигите мат

Банзаи лизгав лигите мат

DEN 207.68

Од стока
Во магацинот

Лизгајте и прскајте наоколу во лигите! Подгответе се за некоја лето-лето за летово забавно со лизгавиот лигите. Измешајте го нетоксичниот прашок за лигите раствор со вода и започнете со лизгање и прскање цело лето! Сликиот лигав мат : 60 "квадратна матка за распрснување на вода. Нетоксична мешавина на лигите во прав. Играјте со или без вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи