• Свеж
Американски честитки „Војна на Starвездите“ хартија за десерт, 36-броеви

Американски честитки „Војна на Starвездите“ хартија за десерт, 36-броеви

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Кога е време да ги лекувате вашите најголеми fansубители на „Војна на Starвездите“, ќе ви биде драго што ги имате овие епски десертни плочи на рака! Одликувајќи се со задебелен дизајн со капетан Фазма и двајца Stormtroopers од прв ред, овие мали тркалезни партии се изработени од цврста хартија со заоблен раб што ги прави совршени за да се извадат сладолед, торта и други партиски закуски. Со пакет со високо ниво од 36 плочи, можете да третирате големи партиски групи на пријатели, соученици, пријатели за дневна грижа, датуми за игра и членови на фан клубот „Војна на Starвездите“! Координирајте ги табличките за десерт со хартија со други Војна на Starвездите : Последната забава на edеди за најдобрата роденденска забава во Галакси! 36 мали тркалезни плочи. Мерки со дијаметар 6-7/8 во . Војна на Starвездите : Последните плочи за десерт на edеди имаат тркалезен дизајн со слики од капетан фазма и двајца Stormtroopers од прв ред. Совршена американска забава за честитки за роденденска забава за деца или забава со теми од Војна на Starвездите.

Детални спецификации

Додатоци на производи