• Свеж
Дизајн на потпис од Ешли Лони бел близнаци со тапациран тапациран панел

Дизајн на потпис од Ешли Лони бел близнаци со тапациран тапациран панел

DEN 1583.84

Од стока
Во магацинот

Стајлинг на холивудски глиц со акценти на осветлување. Конструиран со инженерско дрво, цврсти дрвени рамки и врежани текстурални фиоки и панели. Завршено во топла сребрена тон, метална боја. Затегнати перничиња со тапацир на главата имаат чиста, мека кожа кожа. Перницата и огледалото на главата се осветлени со низа LED светла за додадени допири на глам. Само Headboard. Слава во кревет и душек/кутија се продаваат одделно. Само Headboard. Направено од инженерско дрво. Метална завршница на Силвертон. Кожа тапациран тапациран од кожен тапацир. LED светла за амбиент. Вклучен кабел за напојување; Наведен UL. Заболен огледало. Вклучен е хардвер за склопување на нозете на headboard. ¼ "Завртки се потребни за да се прикачи таблата со постојната рамка за кревети. Потребно е склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи