• Свеж
EC12G3P Кабел за продолжување на тешката должност - Одобрено ETL - стапала - жолта

EC12G3P Кабел за продолжување на тешката должност - Одобрено ETL - стапала - жолта

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ова е нашиот сосема нов кабел за продолжување на тешки 50 метри (15 милиони), ЕТЛ одобрен и совршен за комерцијална и станбена употреба. Тоа е супер флексибилно и има осветлен приклучок со три провали за означување кога е вклучена моќноста. Triple Tap Plug ви овозможува да поврзете три одделни електронски уреди одеднаш, како што се аудио, видео, компјутерски системи, уреди, електрични алати и осветлување. Приклучокот Tripe Tap исто така осветлува за ваша погодност и лесна употреба во темница, надвор или внатре. Овој кабел е светло жолта боја дизајнирана за ваша погодност, лесно да се види ден или ноќ. Тешкиот дизајн е отпорен на абразија и влошување. Лесно може да се користи внатре или надвор за да се поврзе секој електричен уред без проблеми. Земете го со вас на следното RV или патување за кампување за да ја вклучите вашата ламба и стерео за забавна забава во пустината. Исто така идеален за употреба во вашиот дом, фарма или продавница. Погодна моќност што укажува на приклучок за осветлување, 3 парчиња. Долг од 50 метри (15м) долги кабел SJTW. 12 мерачи и 3 жици. Осветлен приклучок за троен допрете. Внатрешна/надворешна употреба. Боја : жолта.

Детални спецификации

Додатоци на производи