• Свеж
Случај за забавна активност Spider-Man во движење

Случај за забавна активност Spider-Man во движење

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Овој луксузен случај на карактер вклучува многу страници за активности кои се подготвени да бидат обоени и залепени. Сè складира уредно внатре и е подготвено за забава! Случајот за забавни активности на Spider-Man во Go Go : Преносен случај го олеснува вашето забава во движење. Вклучува : 30 страници со претходно печатени активности, 10 празни страници, 4 налепници и 8 мини маркери, 2 стампери и 1 подлога за мастило.

Детални спецификации

Додатоци на производи