• Свеж
Време на одмор 4-метарски пред-осветлен вештачки вештачки декстер во саксија на тремот елка, со јасни светла

Време на одмор 4-метарски пред-осветлен вештачки вештачки декстер во саксија на тремот елка, со јасни светла

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Компактната големина на времето за празник пред осветлениот трем на тремот вештачко новогодишно дрво го прави идеален за додавање на одмор за одмор во помала просторија, влез простор или покриен трем. Оваа вештачка елка од 4 нозе мери дијаметар од 25 "и има 189 совети на гранки за ултра-реален изглед. Завршено е со 50 чисти мини-светла пред да ги осветли вашите украси за одмор со топол и добредојден сјај. Дрвото Доаѓа вгнезден во 4-еднострана дрвена база како да е свежо од фармата на дрвјата. Донесете го дома време за празник пред осветлениот трем на тремот вештачко новогодишно дрво и го исполнувате вашиот дом со радост и чудо од сезоната. Време на одмор 4 -Под-пред-осветлена вештачка Декстер елка со грб од тремот, со 50 чисти светла : 4-метарски пред-осветлување вештачко тремот. Вклучен тенџере. Сите светилки остануваат осветлени ако се изгорат. Ретардант на пламен. 2-годишна ограничена гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи