• Свеж
Група AFFB202RED црвена ткаенина пред сет на седиштето на автомобилот со освежувач на воздухот

Група AFFB202RED црвена ткаенина пред сет на седиштето на автомобилот со освежувач на воздухот

DEN 518.40

Од стока
Во магацинот

Подгответе се да бидете во центарот на вниманието со овој уникатен, привлечен дизајн. Едноставната ергономска структура нуди ултра лесна инстилација, давајќи ви крајна удобност со потребен минимален напор. Покривањето на седиштето на црвената ткаенина на FH Group доаѓа во бои како што се беж, црна, сина, сива и црвена боја. Вклучува освежувач на бонус воздух. Број на дел од производителот : AFFB202 RED102 Пакетот вклучува : 2 влошки за перничиња од предното седиште, 1 торба со прилепувања. Материјал : Полиестерска ткаенина со подлога од пена од 10мм. Материјалот може да се пее и може да се дише. Нема да се меша со загреаните седишта.

Детални спецификации

Додатоци на производи