• Свеж
Резервоарот за сублимација на времето за време на времето на женското

Резервоарот за сублимација на времето за време на времето на женското

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Инстант стил! Одете ултра женствено оваа сезона со овој пат и Tru без ракави. Неверојатни отпечатоци со акцент на рамо на вратоврска и лесна проточна ткаенина. Heateal Rhinestones на предната панел додавајќи дополнителен посебен допир на овој класичен стил. Не само што ќе изгледате одлично, ќе се чувствувате одлично во текот на денот. Пар со омилените Каприс и сандали за совршен изглед! Опуштено вклопување. V-врат. Нефункционални врски на рамо. Акценти на Рајна Камен на предниот дел. Директно полите. Стил на пуловер. Мека и лесна. 70% полиестер/30% рециклиран полиестерски дрес. Машина за перење. Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи