• Свеж
Само мојата големина женски плус блинг -таб -панталони панталони

Само мојата големина женски плус блинг -таб -панталони панталони

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оди за пообичен изглед? Го добивте! Со удобна ткаенина од памук-мешавина од памук, овие Каприс од само мојата големина брзо станаа гардероба од суштинско значење со нивниот лесен дизајн на еластична лента за половината и опуштено вклопување. Ажурирано со затегнати акценти на блинг во полите, овие Каприс се модерен додаток што нуди одлична целодневна удобност. Носете ги со вашите омилени врвови и сандали за без напор стил. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. In Seam : 17 ''. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување памучна ткаенина; Блинг антички сребрен хардвер на полите. Само со мојата големина плус големина панталони со капри за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи