• Свеж
Essесика Симпсон, женскиот велур го издуваше врвот на долгиот ракав и сет на пижами од џогер, 2 парчиња

Essесика Симпсон, женскиот велур го издуваше врвот на долгиот ракав и сет на пижами од џогер, 2 парчиња

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Setесика Симпсон, женски велур Pajogger Pajama Set - пријатна, пријатна и лесна за носење, овие Jесика Симпсон се протегаат велур ПЈ се совршени за спиење и за зачувување наоколу. Loveе го сакате трепереното рамо на вратот на екипажот, прилично модни детали . џогерската пантолона има два предни џебови и мало летање на манжетната за дополнителна удобност. После долг ден, ова е сетот PJ што сакате да го носите . Достапно во виолетова напивка и сина индиго со долги ракави на вратот на екипажот. Детали за рамената. Мало отворање на манжетната за нозе за дополнителна удобност. Сатенско влечење на еластична половината. Sigесика Симпсон потпис на логото со лента со лента со задно деколте. Две предни функционални џебови. Големини : мал, среден, голем, xlarge. Велур - 95% полиестер / 5% спандекс. Машинско миење / нежен циклус. Увезени. Земја на потекло - Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи