• Свеж
Студената индустрија за лов на боја, паракеј со боја, која стои гранка 13, дизајн од МБ Канингам

Студената индустрија за лов на боја, паракеј со боја, која стои гранка 13, дизајн од МБ Канингам

DEN 328.32

Од стока
Во магацинот

Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Сместено во Johnонстон, Род Ајленд, нашата цел е да произведуваме производи направени од Америка, кои се достапни за просечниот потрошувач и доволно импресивни за дури и за најтешкиот декоратор. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : птица; Животно; Паракет; Папагал ;. Дизајн од МБ Канингам.

Детални спецификации

Додатоци на производи