• Свеж
Ариста создаде бел сафир женски моден вечен бенд во венчавка во месинг од сребро

Ариста создаде бел сафир женски моден вечен бенд во венчавка во месинг од сребро

DEN 1344.00

Од стока
Во магацинот

Изразувајте ја целата loveубов што ја држите во срцето кога ќе ја претставите со оваа вечна годишнина. Почитувајте ја на вашата годишнина со ова привлечно создадено белиот бел бел сафир. Светло и шарено, ова создадено бело -годишнината од вечноста на белиот сафир е стилска алтернатива на традиционалниот бенд. Модерен во родиум позлатен месинг, блескав создаден бел сафир целосно го заокружи овој елегантен бенд, кој, како и вашата убов, нема почеток и нема крај. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и може да му се нададат на вашата сопруга, девојка или на вашата пријателка. Ариста создаде бел сафир, женски моден вечен бенд во венчавката во месинг од сребро. Модерен во родиум позлатен месинг, блескав создаден бел сафир целосно го опколи овој елегантен опсег . скапоцени камења : создаден бел сафир. Камен облик : круг. Метал : Сребрена над месинг. Метална боја : Бела. Поставување на Gemstone : Поставување на канали. Пол Жена. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Детални спецификации

Додатоци на производи