• Свеж
Време и време женски женски прстенести прстени за капење за капење на врвот

Време и време женски женски прстенести прстени за капење за капење на врвот

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со времето и врвот на прстенот за капење на Thruoise Ring Bandeau. Класик со посакувани детали, овој врвен костим за капење има детали за прстенот за желка на предниот дел за додаден глам. Отстранливи чаши и ленти ви овозможуваат да го прилагодите совршеното вклопување што секогаш се распрснува. Доволно симпатична за да ве носиме ова лето и следното… и следното. Исклучиво на. Отстранлив каиш. Прилагодлива лента. SS Boning.

Детални спецификации

Додатоци на производи