• Свеж
Batik Monogram Duvet Cover, розова

Batik Monogram Duvet Cover, розова

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Batic Monogram Duvet Cover, Pink : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на розова, портокалова и песок за овој уметнички управуван дувет. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а духот се печати и зашиени од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Достапни големини : Близнак, кралица, крал. Машинско миење и суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи